Telefon

+420 604 101 703

E-mail

wellness@gendorf.cz

Provozní doba

Po - Pá: 14 - 21, So - Ne: 10 - 21

Uvolněte tělo i mysl hloubkovou masáží.

Při dnešním stylu života dochází k častému tuhnutí neustále zatěžovaných partií, nejčastěji celá oblast ramen a krku při práci u počítače nebo řízení auta. A právě pomocí masáží vám dokážeme pomoci povolit všechny přetížené svaly a nechat bolest odeznít.


Aromaterapeutická relaxační masáž

Jemná masáž prováděná za použití čistého přírodního oleje obohaceného o esenciální vonný olej, který vyživí pleť a uleví od tělesného i emočního napětí. Povzbudí lymfatický oběh a harmonizuje energetické dráhy těla. Aromamasáž zasahuje do povrchové vrstvy těla, nevyužívá hloubkových hmatů do svalů.

25 min                 350,-

50 min                 650,-

80 min        850,-

Aromaterapeutická – relaxační masáž růže

Růžový éterický olej symbolizuje lásku a ušlechtilost. Hýčká a rozmazluje smysly i pokožku. Jeho nezaměnitelná květinová vůně citlivě harmonizuje ženské tělo i mysl a pomáhá například lépe zvládnout projevy premenstruačního syndromu nebo menopauzy. V kombinaci s pěstícími bio oleji směs zvláčňuje, vyživuje pokožku a zanechává ji příjemně hebkou. Rozmazluje Vaše tělo i duši a podporuje vnitřní rovnováhu. Zažijte pocit výjimečnosti.

25 min                 450,-

Aromaterapeutická – relaxační couple masáž

Párová relaxační jemná masáž, kterou můžete prožívat společně s partnerem v jedné místnosti.

50 min                1350,-

80 min                1750,-

Hloubková masáž        

Velice účinná, terapeutická masáž zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů zejména kolem páteře a pletence dolních i horních končetin. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy, napětí svalstva a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.

Ideální metodou na uvolnění svalové únavy, při rekonvalescenci a léčbě poúrazových stavů, při chronických svalových bolestech zad, šíje a končetin.Využívá se nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky.

50 min                 690,-

80 min        890,-

Masáž horkými lávovými kameny                            

Lávové kameny se po nahřátí přikládají na klíčová energetická místa a následně se s nimi promasíruje celé tělo. Nahřáté lávové kameny v sobě udržují teplo po velmi dlouhou dobu, proto uvolňují tělo do hloubky, a tím vyplavují hluboko uložené toxiny. Pomáhají také odstraňovat napětí ve svalech a bolest kloubů, zrychlují metabolismus a mají schopnost rozproudit tělesnou energii.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

50 min                 750,-

80 min        950,-

Natura masáž pro nastávající maminky                    

Jemná uvolňující masáž určená pro těhotné a ženy po porodu. Doporučujeme od začátku 4. měsíce do konce 7. měsíce těhotenství. V ostatních měsících těhotenství, prosím, předem konzultujte vhodnost masáže s Vaším lékařem.

50 min                 650,-

Lymfatická masáž                                                   

Jedna ze základních detoxikačních procedur. Masáž je oproti jiným variantám prováděna výhradně na sucho jemným posunem lymfy v povrchových vrstvách kůže. Cílem této masáže je podpora funkce povrchového mízního systému, který je důležitou součástí našeho imunitního systému, urychluje tok lymfy mízním řečištěm a podporuje látkovou výměnu organismu. Při její pravidelné aplikaci dokáže pomoci s odstraněním celulitidy, otoků a detoxikací organismu.       

80 min                 900,-

120 min               1500,-

Antistresová masáž hlavy                                         

Masáž hlavy je prováděná uvolněním šíje, ramen paží a krku. Poté se přistoupí na vlasovou část hlavy. Její účinek je vysoce relaxační, hluboce uvolňuje a odstraňuje stres a napětí, působí jako opravdový lék na různé bolesti hlavy a napětí ve svalech krku a ramen. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Při pravidelné masáži dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. Kromě toho podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.

25 min                 350,-

Masáž obličeje                                                         

Velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky obličeje, uvolňuje její napětí, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě hydratace plus zpevňuje pokožku, čistí ji, rozjasňuje ji a vyhlazuje vrásky. Obličejová masáž pomáhá zbavit se toxických látek.

25 min                 350,-

Reflexní masáž nohou

Unikátní masáž pro odstranění napětí a harmonizaci organismu pomocí stimulace bodů na ploskách nohou. Je zcela neinvazivní a příjemná. Používá pouhý tlak prstů. Na chodidlech existuje množství bodů a zón, které jsou meridiány (energetickými drahami) propojeny se všemi tělesnými orgány.

Reflexní body na chodidlech zobrazují jednotlivé vnitřní orgány, jejichž stimulací lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů, povzbudit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit bolest, nebo je dokonce zcela vyléčit.

Reflexní masáž plosek nohou                                             25 min               350,-

Reflexní masáž plosek nohou s peelingem                       40 min               400,-

Medová detoxikační masáž                                      

Účinná detoxikační masáž, při které dochází ke spojení klasické masáže a léčivých účinků medu. Zkušený terapeut vám nejprve tekutý a zahřátý med rozetře po zádech a následně jej začne jemnými pohyby rukou vmasírovávat do pokožky. K tomu je využívána speciální technika, tzv. pumpování, které je v souladu s tokem lymfy, a tak napomáhá vylučování toxinů z těla. Masáž pomáhá odplavování škodlivin z těla, které se nám usazují při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě.

25 min                350,-

NATURA MASÁŽ ,,na míru“

Natura masáž se individuálně zaměřuje na potřeby a přání klienta. Pokud Vás trápí bolest konkrétního místa nebo byste chtěli zkombinovat dva různé druhy masáže, je Natura masáž na míru pro vás ideální volbou. Po konzultaci vám masér provede masáž dle vašich požadavků tak, aby co nejlépe uvolnil problematická místa a zharmonizoval vaši mysl.

25 min                 400,-

50 min                 750,-

80 min             950,-

Krkonošská masáž bylinnými měšci                         

Velmi relaxační a uvolňující masáž, která působí na všechny smysly vašeho těla. Masáž bylinnými měšci napomáhá ozdravení těla. Jejím působením se startuje znovu činnost orgánů a vylučují se z těla toxické látky. Jemná stimulace pomocí horkých bylinných měšců, které jsou přikládány na svaly kolem páteře. Následně se za pomoci bylinného oleje pokračuje v celotělové masáži, která uvolní bloky v těle. Masáž bylinnými měšci napomáhá ozdravení těla. Jejím působením se nastartuje činnost orgánů a vylučování toxických látek z těla.

Relaxační měšce – meduňka, mateřídouška, lípa, levandule, heřmánek, geranium

Energetizující měšce – borovice, rozmarýn, máta, citronová tráva, pomeranč, litsea

50 min                 850,-

80 min         990,-


Dětské masáže

Masáž speciálně uzpůsobená dětem, která jim pomáhá regenerovat namožené svaly a uvolnit svalové i psychické napětí. Masáží dochází k regeneraci svalů a celkovému uvolnění. Je vhodné ji opakovat pravidelně každý měsíc či po nějakém větším psychickém vypětí, soustředění nebo závodech.

Masáž je prováděna mírným  tlakem a respektuje měkkost dětského těla. Pravidelnou masáží zad a šíje se stimuluje správné držení těla a podporuje se tak imunita.

Horská trpasličí masáž

Velice jemná masáž, která zklidní mysl malého trpaslíka, opečuje jeho křehkou psychiku, ustaranou hlavičku a sportem unavené tělíčko. Navodí pocit relaxace a pomůže ke klidnému spánku.

Vaše děti od nás dostanou nápoj a malý dáreček zdarma.                                         

20 min               320,-

Kouzelná vílí masáž

Velice jemná masáž, která zklidní, zrelaxuje a pohladí na duši vaši malou vílu.
Vaše děti od nás dostanou nápoj a malý dáreček zdarma.                                                            20 min                320,-

Čoko sen malý princ – princezna

Zážitková masáž pro malé milovníky čokolády, která uvolní tělíčko Vašeho Prince nebo Princezny. Pokožka zůstane sametově jemná a vyživená.
Vaše děti od nás dostanou horkou čokoládu a malý dáreček zdarma.                                    
25 min                350,-

Souznění s rodičem

Společná masáž rodiče s dítětem – maminka nebo tatínek si vychutnají aroma masáž, zatímco dítko si vybere buď voňavý čoko sen malý princ – princezna, nebo horskou trpasličí masáž/kouzelnou vílí masáž.
25 min            650,-

Na pohodu – pro teenagery

Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá hladkou pokožku. Můžeš si přinést svůj iPod a užít si relax při hudbě podle vlastních představ.    

50 min      650,-

Rezervujte si svoji masáž