Telefon

+420 604 101 703

E-mail

recepce@wellnessnatura.cz

Provozní doba

Po - Pá: 14 - 21, So - Ne: 13 - 21

Jedinečný zážitek pro vaše tělo i mysl

Vyberte si některou z našich specialit a prožijte příjemný a nezapomenutelný zážitek.


Bylinná parní lázeň BAOBAB                                         

Relaxační procedura, která dokonale zrelaxuje a prohřeje tělo i mysl. Nechte na sebe působit vámi vybranou směs bylinek a páry v Baobab „napařovacím“ boxu, kam si lehnete, ale hlava může zůstat mimo vyhřátý box. Vaše tělo i mysl se dokonale zrelaxuje kombinací teplé páry a bylinek. Doporučuje se použít i před samotnou masáží nebo kosmetikou, kdy se používá pro prohřátí a uvolnění celého těla. Teplota uvnitř zařízení je do 45°C s maximální vlhkostí, kde dochází k napařování celého těla. Jedná se o velice relaxační a uvolňující zážitek. Horká pára stimuluje krevní oběh, vyplavuje toxické látky, příznivě působí na pleť a pomáhá prokrvením osvobodit mysl od pocitů únavy, stresů a depresí.

50 min                 290,-


Krkonošská masáž bylinnými měšci                         

Velmi relaxační a uvolňující masáž, která působí na všechny smysly vašeho těla. Masáž bylinnými měšci napomáhá ozdravení těla. Jejím působením se startuje znovu činnost orgánů a vylučují se z těla toxické látky. Jemná stimulace pomocí horkých bylinných měšců, které jsou přikládány na svaly kolem páteře. Následně se za pomoci bylinného oleje pokračuje v celotělové masáži, která uvolní bloky v těle. Masáž bylinnými měšci napomáhá ozdravení těla. Jejím působením se nastartuje činnost orgánů a vylučování toxických látek z těla.

Relaxační měšce – meduňka, mateřídouška, lípa, levandule, heřmánek, geranium

Energetizující měšce – borovice, rozmarýn, máta, citronová tráva, pomeranč, litsea

50 min                 850,-

80 min         990,-


Lymfoven                                                                

Přístroj na sekvenční tlakovou masáž dolních končetin, který pracuje na principu lymfatické masáže. Lymfatický systém je určen k odvádění škodlivin z organismu a skládá se z lymfatických uzlin a lymfatických cév, ve kterých proudí tekutina lymfa. Úkolem lymfatické masáže je tedy rozproudit lymfu a napomoci tím k detoxikaci organismu a posílení imunitního systému. Napomáhá při léčbě otoků končetin, zlepšení cirkulace krve, kvality kůže a prevence křečových žil. Pomáhá i v boji s celulitidou a při tvarování postavy.

50 min                290,-