Telefon

+420 604 101 703

E-mail

wellness@gendorf.cz

Provozní doba

Po - Pá: 14 - 21, So - Ne: 10 - 21

Prožijte komplexní péči se sílou bylin.

Intenzivní forma relaxace a péče o pokožku. Procedura tělu dopřeje uklidnění, uvolnění svalů i hydrataci pokožky spojenou s jejím zpevněním.


Rašelinové vřesoviště                                                      

Rašelinové zábaly jsou jednou z forem lokální teplo léčby, využívající přírodního léčivého zdroje. Předností rašelinového zábalu je pomalejší a tím postupnější uvolňování tepla. Bezprostředním efektem rašelinového zábalu je analgetický a pohyblivost zlepšující účinek. Teplota zábalu je 40-48 °C.

Jedinečný zážitek začíná odstraněním odumřelých buněk pomocí solného peelingu. Následuje aplikace rašelinového bahna, které navodí příjemné teplo a rychlou úlevu od bolesti. Vhodný při bolestech zad a kloubů, artróze i revmatu. Uvolňuje svalové napětí.

25 min        290,-

Sezónní                                                                          

jaro – Bylinná očista – detoxikační kůra se solí a výběrem z bylinek, která vaše tělo uvolní a zharmonizuje, odstraní toxiny z těla a pročistí organismus (byliny – kopřiva, bříza, citron, pomeranč, grapefruit, medvědí česnek).

léto – Pohlazení včeliček – pomocí solného peelingu celého těla se odstraní veškeré odumřelé buňky a pleť připraví na aplikaci medové pasty, která pleť zjemní, hydratuje a příjemně provoní.

podzim – Prohřátí olejem z usínajícího lesa – kombinace solného peelingu s teplým skořicovým olejem, které vaše tělo prohřeje, stimuluje nervovou soustavu, odstraňuje bolesti, napomáhá při hubnutí, pomáhá při trávení a má mnoho dalších pozitivních účinků.

zima – Energetizující zrození – kombinace solného peelingu s čokoládovo pomerančovým olejem krásně provoní, nabije a hydratuje vaše tělo.

25 min        290,-

Natura bylinný zábal proti celulitidě                      

Jedná se o nekomplikovanou, ale účinnou metodu léčby celulitidy, při které se používají aktivní gely Cellos s 35 éterickými oleji, které zahřívají tělo a pomáhají pojivovým tkáním, tím dochází ke zpevnění pokožky, spalování tuků a ztrátě celulitidy. Má příznivý vliv na poporodní strie, metličkové varixy a křečové žíly. Toto organické ošetření celého těla udržuje pokožku zdravou, vlhkou a pevnou. Výsledkem je viditelně hladší a pevnější pokožka a redukce objemu, která je okamžitě měřitelná.                                         

50 min               360,-

Aloe hydratační zábal pro vaše ruce

Námi připravený zábal z aloe a bio oleje zanechá vaše ruce krásně hydratované a jemné, zároveň prokrvené a vyživené. Zábal také zpevňuje nehty a zvláčňuje suchou, popraskanou a zrohovatělou kůži.

20 min                190,-

Medovo-bylinkové pohlazení pro vaše ruce

Med, který vybíráme od osvědčeného včelaře, smícháme s měsíčkem z naší zahrádky, kapkou bio oleje a připravíme pro Vás zábal, který Vaše ruce vyživí, zjemní a provoní. Med má zvláčňující a hydratační účinek, výborně ošetří popraskanou pokožku na rukou, pokožce dodá výživu, působí i proti bolesti z námahy, podpoří harmonizaci pokožky a žil na vnější straně rukou.

20 min                150,-