Telefon

+420 604 101 703

E-mail

recepce@wellnessnatura.cz

Provozní doba

Po - Pá: 14 - 21, So - Ne: 13 - 21

Pečujte o svoji pleť na horách v náručí přírody

Vše, co příroda tvoří, je dokonalé… I Ty z ní pocházíš! Dopřejte své pleti celostní hloubkové ošetření pleti se 100% BIO pěstící kosmetikou, která hojí nejen vaši pleť na fyzické, ale i energetické úrovni.


bio přírodní ošetření

Na horách v náručí přírody s Inlight                        

Nechte svou pleť rozzářit s přírodní pěstící kosmetikou Inlight. Nejenom, že odejdete se svěží a rozzářenou pokožkou, ale navíc si užijete aroma terapeutický zážitek z bylin obsažený v jednotlivých krocích celého ošetření.

Co vás čeká: celostní hloubkové ošetření pleti se 100% BIO přírodní pěstící kosmetikou Inlight.

Odlíčení a vyčištění pleti bio balzámem nebo odličovacím olejem, uvolnění pleti masáží, hydratace tonikem z květin, detoxikace a vyhlazení pleti peelingovou maskou, masáž rukou, opětovné čištění pleti, nanesení vyživující a rozjasňující masky, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu vyživujícím bio olejem, zakončená nanesením vyživujícího bio balzámu.

Proces umocní aromaterapeutický zážitek z bylin v jednotlivých krocích ošetření.

Obsahuje: Čištění – Masáž – Peeling (superfood maska) – Čokoládová maska  – Hydratační bio balzám nebo denní bio olej na obličej

80 min                 1490,-

Čistý dotek přírody s Inlight

Poznejte sílu přírody s přírodní kosmetikou Inlight, která vám pomůže s vaší pletí jak na fyzické, tak i energetické úrovni. Bylinné složení jednotlivých kroků vám zajistí příjemný provoněný zážitek.

Co vás čeká: základní hloubkové ošetření pleti se 100% BIO přírodní pěstící kosmetikou Inlight.

Odlíčení a vyčištění pleti bio balzámem nebo odličovacím olejem, uvolnění obličeje masáží, hydratace tonikem z květin, detoxikace a vyhlazení pleti peelingovou maskou. Následné vyčištění pleti, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu vyživujícím bio olejem, zakončená nanesením bio vyživujícího balzámu.

Celý proces umocní aromaterapeutický zážitek z bylin v jednotlivých krocích ošetření.

Obsahuje: Čištění – Masáž – Čokoládová maska – Vyživující bio balzám

50 min                 990,-

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí – základní

Rozjasněte svoji pleť, dodejte ji sílu a probuďte v ní znovu mladistvý vzhled. To a ještě mnohem více vám zajistí ultrazvuková špachtle společně s naší 100% BIO přírodní pěstící kosmetikou Ingliht, která vám kromě rozjasnění i hloubkově vyčistí pokožku.

Co vás čeká: odlíčení a vyčištění pleti odličovacím olejem, nanesení čokoládové vyživující masky, použití ultrazvukové špachtle. Závěrem této procedury je pečující bio balzám či olej. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, včetně té aknózní.

Obsahuje: Inlight odlíčení –  čokoládová maska – čištění špachtlí –  tonizace – péče.

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu.
•   pomáhá čistit pleť bez podráždění
•        odstraňuje komedony (tzv. černé tečky)
•        čistí zanesené póry

Proč chodit na čištění s ultrazvukovou špachtlí?
•        Nedráždí pokožku – ihned po ošetření bude Vaše pleť svěží a bez zarudnutí.
•        Nebolí – mechanické čištění pleti bývá nepříjemné až bolestivé. Ošetření ultrazvukovou špachtlí kromě mírného „vrnění“ rozhodně není nepříjemné.
•        Je hygienické – ploška, kterou se pleť čistí, se před každým použitím desinfikuje, takže se nemusíte bát zanesení pleti nechtěnými bakteriemi

Kdy pro Vás toto ošetření není vhodné?
•        Máte vysoký krevní tlak
•        Máte kardiostimulátor
• Máte epilepsii

40 min                 690,-

ošetření Nuskin

Liftingové ošetření obličeje a dekoltu přístrojem VACUPRESS

Co takhle si nechat ubrat pár let ve výrazu tváře a zajistit pokožce intenzivní péči? Vyzkoušejte ošetření přístrojem VACUPRESS, který vaši plet díky principu nastavitelného podtlaku intenzivně prokrví, podpoří tvorbu kolagenu tak i elastinu a zajistí tak pevnější kontury v obličeji.

Co vás čeká: důkladné odlíčení a vyčištění pleti pomocí přístroje Lumi Spa. Účinné zpevnění, vyhlazení a odstranění otoků pomocí jemné masáže s využitím podtlaku a vakuových rázů. Na závěr příjemná relaxační masáž.

50 min                 790,-

Omlazení pleti s využitím přístrojů Lumi Spa, Galvanik Spa a ageLOC Boost

Získejte dokonalou pleť díky kombinaci přístrojového a bylinkového ošetření. Vyzkoušejte kombinaci moderních technologií a sílu bylin!

Co vás čeká: důkladné odlíčení a vyčištění pleti pomocí přístroje Lumi Spa a ošetření jedinečnou moderní technologií Nu Skin Galvanik Spa. Přístroj využívá galvanické proudění, které se v kosmetických procedurách využívá pro podpoření následujících procesů:
vyhlazení jemných linek a vrásek > regenerace pleti > osvěžení vzhledu pleti

A to vše ve 2 krocích:

I. krok > hloubkové čištění pleti

II. krok > zapracování ošetřujícího gelu s patentovanou složkou age LOC, která cílí na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhá pleti odhalit váš mladistvý vzhled.

Po ošetření přístroji Lumi Spa a Galvanik Spa bude následovat příjemná relaxační masáž. Na závěr se pomocí přístroje ageLOC Boost, využívajícího pulzní mikroproud, zapracuje vysoce hydratační, výplňové a obnovující sérum po celé ploše obličeje, krku a dekoltu. Vaše pleť ožije a rozzáří se.

Důkladně vyčištěná pleť | Rozzářenost | Vyhlazení | Jemnost | Zmírněný vzhled pórů | Čistota

60 min                 990,-

Pedikúra

Hýčkání Vašich nohou

Věnujte čas i svým nohám, které nás každý den donesou, kam si přejeme a dopřejte jim uvolňující a harmonizační ošetření zaměřené na obnovení jak pokožky na ploskách nohou, tak i na nehtová lůžka, která často trpí. Co vás čeká: ošetření nehtů a nehtových kůžiček, ošetření a vyhlazení ztvrdlé kůže, jemný peeling z mořské soli, masáž nohou s aplikací vyživujícího krému Podopharm s ureou (zjemňující a hydratující krém) a nanesení výživy na nehty.

50 min                 490,-

Líčení

Barvení řas a obočí (včetně úpravy obočí)                 

K barvení řas a obočí používáme kvalitní anglickou značkou kosmetiky BEAUTIFUL BROWS, která je známá svým přírodním a bezpečným složením.

30 min                 390,-