Telefon

+420 604 101 703

E-mail

wellness@gendorf.cz

Provozní doba

Po - Pá: 14 - 21, So - Ne: 10 - 21

Smyslný způsob odpočinku a regenerace, který možná teprve čeká, až ho objevíte, je bylinná koupel.

Prostřednictvím kouzelných bylin snáze dosáhnete hluboké relaxace, vytoužené útěchy, pocitu klidu a uvolnění. Je to čas, kdy se věnujete jen sami sobě, svému tělu i mysli. Bylinnými koupelemi můžete navíc pozitivně podpořit nejrůznější zdravotní obtíže. Během relaxačních bylinných koupelí se snažte naplno otevřít příznivému účinku bylin. Zapomeňte na všechny obtíže a splíny na duši i v mysli.

Koupele jsou určené k relaxaci, povzbuzení unaveného těla a také k léčbě různých neduhů.

Ženská mléčná koupel

Mléčná koupel s levandulí, růží nebo měsíčkem Vás zrelaxuje a pomůže s vyhlazováním vrásek. Dokonale čistí pokožku, pomáhá odčerpat toxiny, podpoří výživu kožních buněk a pleť ochrání před ztrátou hydratace.

Odpočinek na horské louce

Senná koupel z bylinek našich horských krkonošských luk Vám přinese ten pravý relax a pomůže Vám zbavit se stresu a pocitu únavy.

Očistná síla horských bylin

Detoxikační koupel složená z bylinných solí očistí Vaše tělo od toxinů, pomůže k znovunastolení rovnováhy a správného fungování organismu.

Osvěžující bylinka

Povzbuzující koupel vhodná pro uvolnění a aktivaci svalů i mysli. Dle vašeho přání vám připravíme koupel z vámi vybraného bylinkového esenciálního oleje.

25 min      290,-