Telefon

+420 604 101 703

E-mail

recepce@wellnessnatura.cz

Provozní doba

Po - Pá: 14 - 21, So - Ne: 13 - 21

Nechte své tělo zakusit sílu krkonošských bylinek.

Naše Natura rituály jsou pečlivě sestaveny tak, aby vaše tělo a mysl ve třech krocích dokonale uvolnili a aktivovali. Každý rituál je sestaven dle již dlouhověkého pravidla UVOLNĚNÍ – HARMONIE – AKTIVACE, jedině tak docílíme dokonalého sladění celého těla a mysli. Stačí si vybrat rituál pro vás nejbližší, bylinky co máte rádi, a esence, co vás přenesou do světa uvolnění.


La Mountains

Zanechte za sebou všechny starosti a uvolněte se v naší bylinkové parní komoře (25min). Inhalace omamné vůně horských bylinek uvolní každou buňku vašeho těla. Následovat bude masáž pomocí horkých bylinných měšců (50min), která působí na všechny smysly vašeho těla a napomáhá jeho uvolnění a ozdravení.

80 min              990,-

Krkonošský bylinný prožitek

Kombinace bylinných procedur vaše tělo zcela uvolní, očistí od špatných myšlenek a nabudí pocit lehkosti. Po bylinkovém uzemnění speciálně namíchaným peelingem (25min) následuje zharmonizování těla bylinným zábalem (25min) a aktivace masáží těla za pomoci horkých bylinných měšců (50min).

120 min      1290,-

Bylinné ukotvení

Začneme jemným odstraněním odumřelých buněk pomocí solného bylinného peelingu (25min). Následovat bude masáž za pomoci oleje s bylinnými esencemi (50min), jenž uvolní veškerý stres a postaví Vás nohama na zem.

80 min        850,- 

Bylinné zharmonizování

Nalezněte rovnováhu mezi tělem a duší, zažijte svou vnitřní krásu a přirozenost. Zabalte se do senného zábalu (25min) a následně se nechte zharmonizovat masáží olejem v kombinaci bylinných esencí (50min).                                

80 min        850,- 

Bylinná aktivace našeho já – středu

Aktivujte vlastní schopnosti pro hmatatelnou vitalitu, posílení těla a imunitního systému za pomoci bylinné koupele (25min), po které následuje hloubková masáž olejem v kombinaci bylinných esencí pro aktivaci těla (50min).

80 min                 850,-